Ballina Aktualitet Turp për ata të punësuarit e Komunës së Tetovës që me dy-tre...

Turp për ata të punësuarit e Komunës së Tetovës që me dy-tre nofka anonime sulmojnë protestën e nxënësve në çdo portal

SHPËRNDAJE

Tetova Sot si Tetova Dje si Tetova Pardje…
Shpresat i kemi tek djemtë e rinj e vajzat e reja që Tetova Nesër të jetë Tetova që duam, që meritojmë.

Në përkrahje të gjimnazistëve dhe kërkesave të tyre të drejta…
Turp për ata të punësuarit e Komunës së Tetovës që me dy-tre nofka anonime sulmojnë këtë protestë në çdo portal. Janë po të njëjtit “përdorues” që lavdërojnë punën e Komunës në çdo post.

Tepër ashiqare… Tepër!!!

14222315_10154849326365769_4932317502045952242_n 14369853_10154849328355769_3124745483885324686_n 14448822_10154849328110769_4548268062227687246_n 14449731_10154849346775769_2032859086656158530_n

Loading...