Ballina Bota Shpërthim i fuqishëm në qendër të Budapestit (VIDEO)

Shpërthim i fuqishëm në qendër të Budapestit (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Budapestit.ctji1k4wyauq9nq

Sipas mediave vendase dy persona janë plagosur, ndërsa nuk dihet ende nëse ka viktima. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e shpërthimit.


Policia në vendngjarje ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet.

Loading...