Ballina Lifestyle Eros Rrëfim/ “Bëra seks me ish-in por e fejuara ime…

Rrëfim/ “Bëra seks me ish-in por e fejuara ime…

Një djalë i dashuruar marrëzisht pas të fejuarës është penduar shumë pasi e tradhtoi atë me ish-të dashurën e tij. Djali tregon se kjo tradhti erdhi edhe si shkak i të fejuarës sepse ajo e ‘detyroi’ të sillej kështu. Ja çfarë i shkruan ai psikologes së ‘The Sun”.
Letra e djalit
“Kam bërë një gabim dhe tani jam penduar shumë por nuk e kthej dot pas. Kam bërë seks fantastik me ish-të dashurën time edhe pse jam i fejuar një femër shumë herë më të bukur dhe më të mirë se ajo. Tani kam frikë se mos çdo gjë merret vesh dhe ndahem nga e fejuara. Unë jam 28 vjeç dhe e fejuara ime është 27 vjeçe e prej 2 vitesh jemi bashkë. Ajo është vajzë fantastike dhe unë jam i marrosur pas saj, por seksi me të ndonjëherë bëhet i mërzitshme… Para disa javësh më shkruan ish-e dashura dhe pasi folëm pak e lamë që të takoheshim thjeshtë në she një respekti. Por pasi u takuam përfunduam duke bërë seks dhe ishte…fantastik.
Kur shkova në shtëpi kuptova çfarë kisha bërë dhe i dërgova një mesazh ku i kërkova të mos më shkruante më kurrë. Por ajo më hodhi disa fjalë që më la të nënkuptoja se do të më prishë punë me të fejuarën. Nuk di si t’ia bëj, kam shumë frikë se mos ajo e mëson dhe ndahet prej meje”.
Përgjigjja e psikologes “Mos bjerë pre e shantazheve të saj. Ti mjafton të mos e përsëritësh më këtë gjë dhe t’i lesh asaj të kuptojë se e do të fejuarën. Ti mos e prano atë që ajo thotë dhe shkruaji mesazhe ku i thua se ato që ajo thotë janë gënjeshtra. Është një truk që funksionon!”