Ballina Aktualitet Prezantueses italiane i del gjoksi XXL në transmetim(Video +16)

Prezantueses italiane i del gjoksi XXL në transmetim(Video +16)

SHPËRNDAJE

Modeles dhe prezantueses italiane, Marika Fruscio që shpesh e shohim në studiot televizive në emisionet sportive i ka ndodhur një incident i pakëndshëm. Ajo njihet si tifoze e çmendur e Napolit. Në emisionin e radhës ajo kishte veshur një kanotiere mjaft të hapur e cila i nxirrte në pah gjoksin e saj të bëshëm pa reçipeta por në një çast gjatë lëvizjes së duarve ajo e ka ekspozuar plotësisht atë.

Loading...