Ballina Lifestyle Pesë peshkaqenë rrethojnë 4 vjeçarin në varkë (VIDEO)

Pesë peshkaqenë rrethojnë 4 vjeçarin në varkë (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Një peshkatar dhe djali i tij i vogël u rrethuan nga pesë peshkaqenë teksa lundronin me varkë në Liqenin Macquaire të Sidnei.

Aron Martin dhe 4 vjeçari Banx kaluan 40 minuta pranë peshkaqenëve, dy prej të cilëve ishin më të mëdhenj se varka e tyre 4.3 metra mëngjesin e së shtunës, raporton Express Advocate.

Teksa ndoqën grabitqarët, 27 vjeçari nga San Reno filmoi momentin e pabesueshëm. Ndërkohë rreth tyre kishte njerëz që bënin ski në ujë.

Loading...