Ballina Aktualitet Një tjetër bukuroshe shqiptare akuzohet se ka kopjuar Kim Kardashian. Ja si...

Një tjetër bukuroshe shqiptare akuzohet se ka kopjuar Kim Kardashian. Ja si përgjigjet ajo…

SHPËRNDAJE

Vazhdojnë “akuzat” ndaj bukurosheve shqiptare se kopjojnë stilin e veshjes së personazheve më të famshëm të huaj.

Pas Nora Istrefit, ajo që është vënë në shënjestër ditën e sotme ka qenë edhe Aurela Hoxha.

Në një foto të postuar në profilin e saj në Instagram nga pushimet që duket se nuk mbarojnë kurrë, krahas komplimenteve për look-un e saj, Aurela ka marrë edhe një koment, ku shkruhet:

“Sa mirë që dy ditë përpara Kim doli me këtë look… dhe sa shpejt u kopjua!”

Nuk ka nguruar aspak bukuroshja t’i kthejë përgjigje komentueses, duke i shkruar se në fakt veshja në foto i përket 2 ditëve më parë, pikërisht në ditën që edhe Kim Kardashian e kishte veshur.

“Në fakt, po të kishe qenë e vëmendshme me historitë që publikoj këtu sipër në Instagram, do kishe parë që kjo veshje është para 2 netësh, koincidencë me Kim!” – kundërpërgjigjet Aurela, për të treguar se nuk ka kopjuar asgjë, por në të vërtetë ka qenë një koincidencë… e bukur mund të themi! /Blitz.al/

A photo posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Loading...