Ballina Aktualitet Kim Kardashian zbarkon në Paris me një mal valixhesh, por harron diçka...

Kim Kardashian zbarkon në Paris me një mal valixhesh, por harron diçka në shtëpi

Ajo duhet patjetër të lërë gjurmët e stilit të saj në Francë, gjatë Paris Fashion Week.

kim1-2

 

Dhe kështu që vajza e njohur e reality show zbarkoi në këtë vend e mbushur me shumë valixhe, ku pa diskutim duhet të ketë futur veshjet e shumta të markave të njohura. Por, duket se Kardashian, 35 vjeçe, nënë e dy fëmijëve, ka harruar të marrë me vete reçipeta.

kim2-1

 

Ajo është fotografuar në aeroportin e Paritit me një bluzë të zezë transparente, poshtë të cilës nuk kishte veshur gjë. Ndërsa në një tjetër pozë, vajza e revistave rozë nuk i lë fare vend imagjinatës.

kim-kardashian-2