Ballina Teknologji I pari që ka blerë iPhonë 7 dhe 7+, ju dregon funksionet...

I pari që ka blerë iPhonë 7 dhe 7+, ju dregon funksionet dhe përmbjtjen (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Një përdorues në YouTube ka publikuar eksperiencën e parë me iPhone 7 dhe 7 Plus, duke treguar përmbajtën e secilit celular.

Në video, celularët e rinj janë në opsione të ngjyrave të reja. Duke e përdorur celularin, përdoruesi MKBHD zbulon një hap të ri në iPhone 7 – një mënyrë të re të përdorimit të butonit Home.

Pasi ta konfirmoni gjuhën, regjionin dhe të aplikoni Touch ID, Apple ID dhe Siri, iPhone 7 do t’ju lejojë që ta takoni butonin e ri Home

Ky është përjetimi i parë me iPhone 7:

‏• فيديو لفتح علبة ايفون 7 اللامع و ايفون 7 بلس الاسود العادي ايهما افضل بنظرك 😍 • • •ㅤ 📱حسابي الخاص بالجيلبريك و السيديا📱 ‏@cydia � @cydia � @cydia �ㅤ ㅤ ㅤ ‏ㅤ 👻حسابي بسناب 👻 ios_3 ㅤ ‏ㅤ ‏👤حسابي الشخصي👤ㅤ ‏@z90c � @z90c � @z90c �ㅤㅤ ㅤ ‏ㅤ ‏ㅤ‏ㅤㅤㅤ ‏ㅤ🔶الحساب برعاية شركة فونكم للهواتف الذكية..تابعوا حسابهم للحصول على أفضل العروض و احدث الهواتف..99144771 🔶 ‏ㅤ ‏@phonecomoman ‏ㅤ ‏ㅤ ㅤ ‏ㅤ ‏ㅤㅤ ‏ㅤ ‏ㅤㅤ ‏ㅤ ‏ㅤㅤ ‏ㅤ ‏ㅤ ‏ㅤ ‏ㅤ#cydia #سناب_شات #ipad #ريال_مدريد #macbookpro #apple #ماك_بوك_برو #iphone7 #iphone #iphone6s #برامج #جيلبريك #برامج_ايفون #ايباد #ايفون #ابل #macbook #سواريز #ipadpro #iphone6 #ماك_بوك #messi #سيديا #نيمار #iphone7plus #ios10 #برشلونة #ميسي #رونالدو #كرستيانو

A video posted by 🇴🇲 خبير ايفون 🇴🇲 (@i.ios) on