Ballina Aktualitet I moshuari shkodran tallet në rrugë me Edi Ramën (video)

I moshuari shkodran tallet në rrugë me Edi Ramën (video)

Kryeministri Edi Rama ishte dje në Malësi të Madhe dhe gjatë një vizite në Vaun e Dejës, është vendosur në vështirësi nga një banor që i bërtiste nga brenda lokalit.

Rama e ka përshëndetur vetëm një herë me dorë dhe është larguar, i shoqëruar nga truprojat dhe persona të tjerë.