Ballina Aktualitet Maqedoni Gruevski: Puna e Prokurores Speciale është larg profesionalizmit (Video)

Gruevski: Puna e Prokurores Speciale është larg profesionalizmit (Video)

SHPËRNDAJE

Lideri i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski ka komentuar punën e Prokurores Speciale Publike, Katica Janeva në përgjigje të pyetjes së një gazetari.

Ai vuri në dukje se puna e Janevës është larg pritjeve të partisë në pushtet, transmeton TetovaSot.

“Është larg pritjeve tona në drejtim të profesionalizmit, paanësisë dhe në lidhje me objektivitetin”, u përgjigj shkurtë Gruevski.

Loading...