Ballina Aktualitet Greta Koçi feston ditëlindjen: Mbusha sërish 16 vjeç!

Greta Koçi feston ditëlindjen: Mbusha sërish 16 vjeç!

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Greta Koçi ka festuar sot ditëlindjen dhe nëse dikush kishte dyshim për moshën e saj, nga sot mund ta shuajë kureshtjen. Greta i mbushi 25 vjeç.

Por vetë këngëtarja ka bërë një postim të çuditshëm duke mos i lënë më shkas ‘gojëve të liga’ të flasin për moshën e saj, megjithëse në sytë e publikut ka mbetur 16-vjeçarja e përjetshme.

Teksa ka falënderuar miqtë dhe fansat e saj për urimet, Greta Koçi ka shkruan në Instagram se ka mbushur sërish 16 vjeç.

“Sot mbusha serish 16 vjeç. Flm te gjithëve me zemër për qindra urimet tuaja. Përqafime, Greta”, ka shkruar Greta në Instagram.
unnamed


13687147_1253317101366565_5289732784619782144_n

greta-2

13256726_1708123366120238_1488427553_n

13267378_1723532307930062_207051609_n

13395080_1032274886848764_1733954500_n

13414179_1114169798643210_1742822959_n

13687147_1253317101366565_5289732784619782144_n

13704111_912206748884877_1926022499_n

13741356_1474426665916525_633503700_n

14135045_1634353803542642_753969931_n

Loading...