Ballina Kronika FOTOT/ Gazetares i vjedhin fotot nudo dhe ia publikojnë në rrjet (16+)

FOTOT/ Gazetares i vjedhin fotot nudo dhe ia publikojnë në rrjet (16+)

SHPËRNDAJE

Gazetares italiane Diletta Leotta i kanë vjedhur disa foto nudo dhe ia kanë shpërndarë në rrjet.

Gazetarja e rrjetit ndërkombëtar Sky shihet në disa pozicione mjaft intime.

Mesa shihet, ajo ka me se të mburret!

Loading...