Ballina Kryesore Bonjour Madame, Kim e papërmbajtshme në Paris, fansi e puth në…. (VIDEO+FOTO)

Bonjour Madame, Kim e papërmbajtshme në Paris, fansi e puth në…. (VIDEO+FOTO)

SHPËRNDAJE

Me të arritur në Paris, Kim Kardashian ka tërhequr vëmendje të madhe të fotoreporterëve dhe fansave.

Ajo ndodhet në kryeqytetin francez, pasi do të marrë pjesë në javën e modës që po mbahet atje.

Si gjithmonë bukuroshja 35-vjeçare di të tërheqë vëmendje dhe kësaj here ajo bëri të njëjtën gjë. Ylli show bizit kishte zgjedhur një veshje që ekspozonte mjaft figurën e saj trupore.

telefon1

Përveçse kishte mbuluar pjesët e saj intime çdo gjë e Kim ishte mjaft i ekspozuar, pasi sipër ajo mbante të veshur diçka të tejdukshme.

Kjo ka bërë që një fans i saj, i cili u tundua shumë nga veshja e Kardashian, të mos duronte dot më, dhe duke shmangur sigurimin ka arritur të puthë atë në të pasmet e saj.

14515876_532077190317356_4055057677045202944_n

Menjëherë kanë ndërhyrë shoqëruesit e saj duke e larguar djalin, ndërsa ajo ka vazhduar rrugën.

14374230_1119202138128170_2723474346197647360_n

14374416_1145885558828489_1630771684694818816_n

14499148_947493278730672_1006436559735488512_n

14515876_532077190317356_4055057677045202944_n

telefon1

Loading...