Ballina Kronika Aksidenti i tmerrshëm, ja si fluturoi nga mjeti shoferi në Krujë (VIDEO)

Aksidenti i tmerrshëm, ja si fluturoi nga mjeti shoferi në Krujë (VIDEO)

SHPËRNDAJE

“Kruja Hillclimb 2016” gara me makina e organizuar rreth dy javë më parë nuk ka kaluar pa asnjë aksident.

Një aksident i frikshëm ka ndodhur gjatë kësaj gare, pamjet e së cilit kanë dalë vetëm ditën e sotme.

Siç shihet nga fotot dhe videot, njëri prej garuesve ka humbur drejtimin e automjetit dhe është përplasur në shpatin e malit.

Shoferi Bardhyl Canolli ka shpëtuar me disa dëmtime që nuk i kanë rrezikuar jetën. “Edhe kjo është pjesë e sportit”, shprehet Canolli.

Loading...