Ballina Bota A mashtroi Klinton gjatë debatit me Trump? Ja video që ngre pikëpyetje

A mashtroi Klinton gjatë debatit me Trump? Ja video që ngre pikëpyetje

SHPËRNDAJE

U vlerësua nga analistët si triumfuese ndaj rivalit të saj republikan Trump, në debatin e për garën presidenciale, por një video që po qarkullon ngre shumë pikëpyetje.

A ka qenë e vërtetë Klinton gjatë fjalës së saj në atë debat, apo ka mashtruar?

Mediat e huaja duke publikuar këtë video, shkruajnë se në të shihet Hillary teksa takohet me mbështetësit e saj dhe në shpinë i duket dicka e dyshimtë.

Një pako misterioze në formë katrore është ajo që duket dhe dicka tjetër që fotografët i kanë fikusra në vesh.

Sipas analistëve ajo mund të ketë pasur një transmetues dhe përgjigjet i janë sugjeruar nga stafi.

hillary

Hilary clinton was suspected of wearing a earpiece following Monday night’s 2016 presidential debate
Hilary clinton was suspected of wearing a earpiece following Monday night’s 2016 presidential debate