Ballina Aktualitet Serbi, hedh gruan dhe më pas hidhet edhe vetë nga kati i...

Serbi, hedh gruan dhe më pas hidhet edhe vetë nga kati i tetë i ndërtesës (FOTO)

SHPËRNDAJE
Në lagjen Kraljevica të qytetit Zajeçar të
Serbisë sapo ka ndodhur një tragjedi familjare.
Pas një sherri, burri ka hedhur
gruan dhe më pas është hedhur edhe vetë
nga kati i tetë i ndërtesës.

Sipas shtypit serb, bëhet fjalë për Tatjana Ranxheloviq (1973) dhe Milan
Milenoviq (1985). 
Për Tatjanën kjo ishte martesa e dytë. 
Sipas informacioneve
paraprake, ky çift kishte një fëmijë të moshës një vjeçe. 
Policia është në
vendin e ngjarjes dhe po bëhet këqyrja e rastit tragjik./Flurudha