Ballina Aktualitet E lyer me vaj, Kim dridh të pasmet – sërish “rrënon” internetin...

E lyer me vaj, Kim dridh të pasmet – sërish “rrënon” internetin (Video, +18)

SHPËRNDAJE

Vetëm ajo di si ta “rrënojë” internetin dhe Kim Kardashian e ka bërë sërish. Teksa po shijon pushimet e saja në Meksikë, bukuroshja e famshme ka vendosur që të vë sërish në plan të parë të pasmet e saj në një formë tejet provokuese.

Ajo vazhdimisht i ka ekspozuar me krenari linjat e saj që pas lindjes së fëmijës së dytë, pasi ka arritur të bie shumë në peshë dhe të rikthejë format trupore.
Ndërkaq, ndjekësit e saj në rrjetet sociale kanë mundur që të shohin një ‘twerk’ shumë ngacmues nga 35-vjeçarja.
Kim i ka dridhur të pasmet përpara kamerës, ndërkohë që ka qenë e lyer me vaj.

Në një tjetër video, ajo shfaqet duke bërë ‘twerk’ edhe në ujë./Telegrafi

A video posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Aug 20, 2016 at 7:47am PDT
Loading...