Ballina Aktualitet Brenda shtëpisë së Xherdan Shaqirit, aty edhe flamuri kombëtar (Video)

Brenda shtëpisë së Xherdan Shaqirit, aty edhe flamuri kombëtar (Video)

SHPËRNDAJE

Xherdan Shaqiri ka prezantuar shtëpinë e tij në emisionin ‘Gülsha folgt dir’

Ylli i Zvicrës dhe Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri ka qenë mysafir i emisionit ‘Gülsha folgt dir’, ku ka folur për jetën e tij dhe karrierën në futboll.
Shaqiri po ashtu ka prezantuar edhe shtëpinë e tij, ku mbante edhe një flamur Kombëtar, i cili mund të shihet në minutën e 17 të videos. /Express/