Ballina Aktualitet Amber Rose: Kam pasur shumë të dashur, saqë e nuk mbaj mend...

Amber Rose: Kam pasur shumë të dashur, saqë e nuk mbaj mend numrin (VIDEO) (FOTO)

SHPËRNDAJE
Amber Rose ka bërë publike lidhjet e saj me Kanye West dhe Wiz Khalifa, por meshkujt e tjerë nuk janë më pjesë e kujtesës së saj. Ajo ka thënë se ka pasur aq shumë të dashur saqë ka humbur radhën e numërimit.
“Unë jam 32-vjeçe, kam pasur disa të dashur, kështu që nuk kam ndërmend t’i numëroj ata”, ka thënë ajo.
Ndërkohë në bisedë është përfshirë edhe reperi TY Dolla Sign, i cili është shprehur se për të nuk ka aspak rëndësi numri i të dashurve që një femër ka pasur.
A video posted by Amber Rose (@amberrose) on Jul 23, 2016 at 9:57am PDT

 

“>