Hidhet nga shkëmbi në det për t’u larë, vdes para të gjithëve në mënyrën më tragjike (VIDEO)

Një ngjarje e tmerrshme është filmuar nga kamerat amatore në një plazh në Brazil. Një djalë i ri ka gjetur vdekjen në mënyrën më të tme...


Një ngjarje e tmerrshme është filmuar nga kamerat amatore në një plazh në Brazil.
Një djalë i ri ka gjetur vdekjen në mënyrën më të tmerrshme të mundshme në plazh. Ai u hodh nga shkëmbi në det, por si duket nuk e llogariti mirë dhe në vend që të përfundonte në ujë, ra mbi breg.
Për fat të keq ai humbi jetën menjëherë. Kujdes, pamje mjaft të rënda.

Related

Video Lajme 9148587859373139643

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item