VIDEO/ Noizy ft Capo, vjen hiti ‘Midis Tirone’ në versionin remiks

Reperi Noizy është në njëri ndër reperët më të pëlqyer shqiptar, madje edhe ndër më të kërkuarit. Në nëntor të vitit 2016, Noizy kisht...


Reperi Noizy është në njëri ndër reperët më të pëlqyer shqiptar, madje edhe ndër më të kërkuarit. Në nëntor të vitit 2016, Noizy kishte publikuar projektin “Midis Tirone”, këngë kjo që është pritë shumë mirë nga publiku dhe ka marrë afro 20 milionë klikime, shkruan lajmi.net. Meqenëse kënga doli të jetë e suksesshme, Noizy vendosi ta sjell versionin remiks të saj, e cila është vetëm në versionin instrumental. Këtë version, Noizy e solli në bashkëpunim me artistin Capo, i cili njihet për shumë hite në gjuhën gjermane.
 

Related

Showbiz 1614414565405419134

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item