Shiti makinën për studimet e vajzës, ajo që merr pas 21 vitesh e bën të qajë (Video)

Harmen e kishte shitur veturën e tij Ford 2D e prodhuar në vitin 1936 për t’i mbuluar shpenzimet e studimit të vajzës së saj. Makin...


Harmen e kishte shitur veturën e tij Ford 2D e prodhuar në vitin 1936 për t’i mbuluar shpenzimet e studimit të vajzës së saj.
Makina Ford 2D të vitit 1936 ishte objekti me i shtrejtë që kishte që kur ishte 16 vjeç, por më pas ishte detyruar që ta shiste pasi duheshin para për studimet e vajzës, Stephanie.
Ajo e dinte shumë mirë dhe kështu u vu në kërkim të makinës së të atit, ku pas shumë vitesh e gjeti dhe e ribleu.
Pas disa muajsh nga blerja, organizoi një surprizë shumë të bukur në mënyrë të fshehtë bashkë me të mamanë, 21 vite pas shitjes së makinës së të atit.
Video’ja e postuar në Youtube nga vet Stephanie shihet se si babi i saj u gëzua dhe u emocionua aq shumë nga surpriza e vajzës.

Related

Video Lajme 1658739853913949386

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item