Video/ Sherr në një lokal nate në Tiranë, rrahje me shishe dhe karrige

Të rinjtë e dy grupeve janë përleshur duke u gjuajtur me shishe dhe karrige në një lokal nate ne Tirane. Konflikti thuhet se ka ndodh...


Të rinjtë e dy grupeve janë përleshur duke u gjuajtur me shishe dhe karrige në një lokal nate ne Tirane. Konflikti thuhet se ka ndodhur fundjavën e kaluar dhe shkak i sherrit është bërë një vajzë.
Pamjet e publikuara ne Instagram, tregojnë një grup djemsh që qëllojnë njëri-tjetrin me shishe dhe karrige, ndërsa dëgjohen edhe ulërima.

Related

Kronika 8170790228747973998

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item