Sulmuesi i Zaevit prapa grilave, ai që terrorizoi Selën shëtitet i lirë (VIDEO)

Një javë më parë i printe turmës e cila rrahu deputetët e shumicës parlamentare. Caku kryesor i tij ishte kryetari i LSDM-së, Zoran Za...


Një javë më parë i printe turmës e cila rrahu deputetët e shumicës parlamentare. Caku kryesor i tij ishte kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, dhe mund të “lavdërohet” se ishte i pari që e goditi. Pak ka humbur nga agresiviteti i 27 prillit thonë burimet tona brenda Gjykatës Themelore. Ai ka sulmuar edhe gjykatësen e cila po e heton rastin.Pas rrëfimit, policia e shoqëron drejt furgonit policor.
Nga MPB bëjnë të ditur se është arrestuar edhe Toni Trajkovski nga Kumanova i ashtuquajtur “Sllonçe”. Për të Gjykata Themelore e Shkupit ka ngritur  padi penale, për pjesëmarrje në turmë. Ai ishte një ndër të parët që hyri në pres qendrën e Kuvendit, kurse nga videot e TV21, shihet qartë se si e godet Selën.

Related

Top Lajm 8789734103867271965

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item