Kjo udhëtare ka mahnitur përdoruesit e Instagramit (VIDEO/GALERI +16)

Ajo është adhuruese e madhe e natyrës, të cilën e shijon dhe e shfrytëzon për të bërë fotografi. Duke përdorur “armën” e saj kryes...


Ajo është adhuruese e madhe e natyrës, të cilën e shijon dhe e shfrytëzon për të bërë fotografi.
Duke përdorur “armën” e saj kryesore, zhveshjen, Sara Underwood, një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, vazhdimisht provokon gati 8 milionë ndjekësit e saj.

Bukuroshja amerikane, ish-modele e Playboy, ka publikuar së fundmi disa fotografi të reja, duke vënë në plan të parë trupin e saj fantastik. /Express/
A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on
A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Related

Showbiz 2527982162785463873

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item