E tmerrshme, doktorët rrihen teksa ishin duke operuar një pacient në sallën e operacionit (Video)

Ky është një moment mjaft tronditës teksa shihen një doktoreshë dhe një doktor kur fillojnë të rrihen Pamjet nga kamerat e sigurisë...


Ky është një moment mjaft tronditës teksa shihen një doktoreshë dhe një doktor kur fillojnë të rrihen


Pamjet nga kamerat e sigurisë kanë kapur një moment kur një doktor fillon t’a rrah një doktoresh, pasi siç është raportuar ajo ka bër shkelje të protokollit, trasnmeton lajmi.net.
Është mësuar se ajo kishte qenë e dashura e tij.
Ai e godet pandalur atë disa herë dhe më pas ai largohet, kurse infermierja e plagosur merret nga stafi tjetër. /Lajmi.net/

Related

Video Lajme 1263921173017697870

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item