Armina Mevlani në mbrojtje të kafshëve

Blogerja Armina Mevlani është shprehur e irrituar në rrjetet sociale, pasi sipas saj po abuzohet me kafshët. Armina i do shumë kafshët...


Blogerja Armina Mevlani është shprehur e irrituar në rrjetet sociale, pasi sipas saj po abuzohet me kafshët. Armina i do shumë kafshët dhe këtë e tregon edhe fakti se ajo ka 4 mace në shtëpi. Por së fundmi shqetësimi i saj janë qingjat.
“I dua shumë qengjat, do doja të ishin të lumtur dhe të lirë’-shkruan Armina në foton e publikuar në Instastory. Jam shumë e trishtuar. Sapo pashë një qengj që shikonte se si thereshin shokët e tij, teksa priste radhën që e njëjta gjë ti ndodhte dhe ati,‘-shkruan Armina teksa lutet që ky abuzim me kafshët të marrë fund.

Related

Showbiz 7854568079561282521

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item