Ajo luan tenis dhe video merr miliona shikime për shkak të gjoksit të saj

Kjo vajzë nuk është aq e mirë në lojën e tenisit, por kjo nuk e ka ndalur atë që të marrë miliona shikime brenda natës në videon e saj...


Kjo vajzë nuk është aq e mirë në lojën e tenisit, por kjo nuk e ka ndalur atë që të marrë miliona shikime brenda natës në videon e saj.
Modelja, Elizabeth Anne, e cila jeton në Los Angeles, është duke u bërë hit botëror pas xhirimit me “Live Rich Media”.
Në këtë video, modelja shihet e veshur në bikini duke provuar të luajë tenis.
Sidoqoftë, fansat e saj mund të jenë pak me fat pasi duke u bazuar në postimet e fundit të Elizabeth, duket që ajo është beqare.

Related

Video 7717849287903701059

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item