Shokuese/ Shtegu i lumit ku krokodilët u zënë pritë njerëzve që kalojnë me makina (VIDEO)

Një burrë u vra nga një krokodil 3.3 metra i gjatë ndësa po përpiqej që të kalonte lumin. Viktima 47 vjeçare u zhduk ndërsa po ecte ...


Një burrë u vra nga një krokodil 3.3 metra i gjatë ndësa po përpiqej që të kalonte lumin.
Viktima 47 vjeçare u zhduk ndërsa po ecte nëpër ujërat e mbushura me krokodilë në pikëkalimin Cahills, afër parkut kombëtar Kakadu në Territorin Verior,.
Kjo zonë është e njohur për faktin se krokodilët u zënë pritë makinave, të cilat kalojnë lumin në përpjekje për të kapur njerëz apo gjë të gjallë.
Ai shoqërohej nga dy gra që panë të tmerruara ,se si u tërhoq nga aligatori dhe më pas u zhduk në lumë.
Policia e gjeti trupin pas 3 orësh dhe i’u desh që ta vriste krokodilin,  i cili u soll mjaft protektive  nuk lejoi asnjë t’i afrohej trupit.

Related

Video Plus 3208942433200580351

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item