Ballina Aktualitet Në kohë krize, kjo këngëtare shkelë mbi mijëra dollarë (FOTO)

Në kohë krize, kjo këngëtare shkelë mbi mijëra dollarë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Kjo foto tregon se sa përfiton një këngëtare e turbo-tallavasë nëpër kafenetë me muzikë live. Qindra euro përfitohen në këtë mënyrë dhe në këtë kohë krize.

Këtë foto e sjellë gazetarja Kozeta Kurti duke shkruar në profilin e saj:

Une e njoh origjinen e ketij gjesti, por nuk do ta kuptoj kurre pse promovohet ende dhe s’do te rresht kurre se urryeri!
Askush s’e ka te lehte t’i fitoje; qe nga ai qe lyp lemoshe rrugeve, ai qe punon per t’i fituar per ta mbajtur frymen gjalle; ai qe rrezikon ne biznes; ai qe rrezikon burgun, madje edhe ai qe ne emer te tyre, i ve jetes se njeriut cmim dhe te vret!
Si mund te shkelen me kembe?

Loading...