VIDEO/ E ndalon polici, deputetja e PD ia kthen: Shko mblidh hashashin…

Deputetja e PD Albina Deda ka publikuar një video që tregon së është ndaluar nga policia rrugore në Lezhë. Videoja është disa sekonda...


Deputetja e PD Albina Deda ka publikuar një video që tregon së është ndaluar nga policia rrugore në Lezhë. Videoja është disa sekonda dhe nuk dihet e gjithë biseda që është bërë, por dëgjohet që deputetja t’i ketë thënë policit: “Shko thuaj mblidh hashashin, kaq thuaj”.
Deputetja ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj dhe dy fëmijët.
Drejtuesi i mjetit dëgjohet që i thotë policit: Deputetja Albina Deda e qarkut të Lezhës me të shoqin dhe doktorin, kaq mbaroj ky muhabet.
Ndërkohë Albina Deda e shoqëron videon me këtë shkrim:
“Ky ” i shkreti” nuk ka faj.. Ka urdhër.. nga shefi..! Nuk e ben per gje thote: Po me heqin nga puna.
Shikoni videon. Pasi jemi bllokuar per 30 minuta ne rruge pa asnje arsye apo shkelje te rregullave te qarkullimit. Se dija se me paskan frike edhe kur jane me eskorte.

Related

Shqipëria 5614479311549349446

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item