Vajzat e “Miss Bum Bum” bllokojnë trafikun në Brazil (VIDEO) (FOTO)

Kim Kardashian mund të ketë thyer internetin me format e saj të famshme, por në Brazil do të haste në konkurrencë të madhe. 27 fem...


Kim Kardashian mund të ketë thyer internetin me format e saj të famshme, por në Brazil do të haste në konkurrencë të madhe.
27 femra po konkurojnë për titullin “Miss Bum Bum” në Brazil që konsiston në të pasmet më seksi.
Ditën e djeshme të gjitha ato dolën rrugëve të Brazilit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve në qytet, sidomos tani që luhen Lojërat Olimpike, dhe turistët nga e gjithë bota janë të shumtë.
Format e vajzave me siguri kanë shkaktuar pak kaos në rrugët e Sao Paolos.

Related

Showbiz 4692063419067882844

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item