Ballina Aktualitet “Starleta” serbe në SHBA, e rrethuar nga luksi (VIDEO) (FOTO)

“Starleta” serbe në SHBA, e rrethuar nga luksi (VIDEO) (FOTO)

SHPËRNDAJE
Për të gjithë ata që kanë pyetur dhe janë
interesuar se si po i kalon këto ditë “starleta” serbe, Stanija Dobrojeviq,
vjen kjo përgjigje.
Ajo ka publikuar një video ku shihet se ajo
ndodhet në Amerikë dhe e rrethuar nga luksi që ofron spa qendra. Bazene,
xhakuzi, mermer, mobilje me stil, abazhur fenomenal…

 

Gjithashtu, gjithçka që e rrethon atë ka
aromën e parasë./Flurudha

☁️👼🏼✨ #SpaTime #SoBeautiful #TopSpaInTheWorld

A video posted by Stanija Dobrojevic 👑 (@stanijadobrojevic) on

A video posted by Stanija Dobrojevic 👑 (@stanijadobrojevic) on Aug 16, 2016 at 4:56am PDT
A video posted by Stanija Dobrojevic 👑 (@stanijadobrojevic) on Aug 14, 2016 at 1:12pm PDT

 

A video posted by Stanija Dobrojevic 👑 (@stanijadobrojevic) on Aug 11, 2016 at 8:04am PDT

A video posted by Stanija Dobrojevic 👑 (@stanijadobrojevic) on Aug 3, 2016 at 2:27pm PDT

 

A video posted by Stanija Dobrojevic 👑 (@stanijadobrojevic) on Jul 29, 2016 at 8:04am PDT
Loading...