Publikohen pamjet e helikopterit rus, të shkatërruar nga rebelët në Siri (VIDEO) (FOTO)

Një helikopter rus i cili operonte në Siri, është rrëzuar pasi u qëllua nga rebelët në veri të vendit. Siç kanë raportuar mediat...


Një helikopter rus i cili operonte në Siri, është rrëzuar pasi u qëllua nga rebelët në veri të vendit.
Siç kanë raportuar mediat e huaja, në bordin e mjetit fluturues kanë qenë pesë persona, ku të gjithë kanë mbetur të vrarë. Ende nuk dihet se cili grup rebel e ka ndërmarrë sulmin.
Ndërkohë janë publikuar edhe disa pamje nga viktimat dhe mbetjet e helikopterit të shkatërruar.
A video posted by RT (@rt) onRelated

Botë 6064465948363954359

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item