Ballina Aktualitet Plaku i bie fyellit në shesh, por ajo çfarë bëri mërgimtari do...

Plaku i bie fyellit në shesh, por ajo çfarë bëri mërgimtari do ju lë pa koment! (VIDEO)

SHPËRNDAJE
Të shumtë janë ata që bëjnë muzikë në sheshet e Prishtinës, të cilët këtë e bëjnë për të fituar edhe para.
E derisa një plak po i biente fyllit në sheshin ‘Nënë tereza’, një kalimtar u ndal për t’i dhenë para, shkruan Bota Sot.
Ishte një mërgimtar i cili i dha plakut 50 euro dhe i tha qe t’i biente fyellit vetëm një minutë.

Loading...