Në mbarë vendin lulëzon kanabisi, asgjësohen 18 680 rrënjë në Tepelenë

Policia ka asgjësuar 17 500 bimë kanabis sativa në vendin e quajtur Zazan, në fshatin Kalivaç të Tepelenës. Gjithashtu, nga kontroll...


Policia ka asgjësuar 17 500 bimë kanabis sativa në vendin e quajtur Zazan, në fshatin Kalivaç të Tepelenës.
Gjithashtu, nga kontrolli i ushtruar në vendin e quajtur Përroi i Zelenicës, po në fshatin Kalivaç, u gjetën dhe u asgjësuan 1 180 bimë kanabis.
Bimët u asgjësuan në vend me anë të djegies. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Related

Kronika 4012954121059854341

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item