Mbillte kanabis në dhomën e ngrënies dhe të gjumit, arrestohet shqiptari në Britani

Një shqiptar 28 vjeçar, i cili qëndronte ilegalisht në Britani është dënuar me 10 muaj burg nga një gjykatë në Leicester. Ermir Pit...


Një shqiptar 28 vjeçar, i cili qëndronte ilegalisht në Britani është dënuar me 10 muaj burg nga një gjykatë në Leicester.
Ermir Pitomina u kap me 84 bimë kanabisi në një banesë të improvizuar si laborator drogë.
Shqiptari u shpall fajtor për prodhimin droge të “klasit B” në një shtëpi në Asfordby, pranë Melton, në 5 korrik. Edhe ai vetë jetonte në atë banesë.
Ai e përdorte dhomën e ngrënies, dy dhoma gjumi dhe papafingon për prodhimin e kanabisit.

Related

Kronika 3615889672581670572

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item