“Kushërira më ofroi seks sepse i rregullova kompjuterin por…”

Në adresën e psikologes së ‘The Sun’, një djalë i ri ka treguar historinë e tij dhe dilemat që ka krijuar nga një lidhje e komplikuar....


Në adresën e psikologes së ‘The Sun’, një djalë i ri ka treguar historinë e tij dhe dilemat që ka krijuar nga një lidhje e komplikuar. Ai përfundoi duke bërë seks me kushërirën e tij por më pas gjërat nuk shkuan ashtu siç ai kishte pritur.
Letra e djalit
“E dashur psikologe… Jam një djalë 21 vjeç dhe kam rënë në dashuri me kushërirën time e cila është 33 vjeçe. E kam imagjinuar atë që kur kam qenë fëmijë por vetëm disa ditë më parë ëndrrat e mija u bënë realitet. Ajo është ndarë nga bashkëshorti e jeton vetëm dhe për çdo gjë që ka nevojë ajo më telefonon mua. Para disa ditësh më thotë se kishte një problem me kompjuterin dhe unë shkova ta kontrolloja.
Ndërsa po punoja, ajo më erdhi shumë afër dhe unë nuk u përmbajta dot dhe i dhurova një puthje. Ajo nuk më bëri rezistencë dhe kështu unë nisa ta puthja sërish. Përfunduam në dhomën e saj të gjumit duke bërë seks. Atë ditë kam shkuar në shtëpi duke fluturuar dhe mezi prisja takimin e radhës. Por prej asaj dite ajo nuk më lejon më as t’i flas dhe as ta takoj. Jam shumë i dëshpëruar dhe nuk di si ta bëj atë sërish për vete”.
Përgjigjja e psikologes
“Druaj se ajo ka frikë ta vazhdojë këtë eksperiencë me ty për shkak të lidhjes familjare. Edhe pse në Angli kjo është e ligjshme ndoshta ajo ka frikë nga reagimi i familjarëve tuaj pasi lidhja të zbulohet. Mendoj se ajo ka të drejtë që nuk të lejon ta takosh më pasi mes jush ka disa pengesa. Do të bëje mirë të nisje të dilje me miqtë dhe të takoje njerëz të rinj…”

Related

Erotikë 4146319942103178507

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item