JA SI DUKET SOT UNAZA E SHKUPIT (VIDEO)

Makina në rrugë, baltë, gjendje ende jo e stabilizuar. Këto janë pamjet që mbizotërojnë edhe sot në ditën e tretë nga vërshimet që morë...


Makina në rrugë, baltë, gjendje ende jo e stabilizuar. Këto janë pamjet që mbizotërojnë edhe sot në ditën e tretë nga vërshimet që morën jetën e të paktën deri tani 21 personave, ndërsa u dëmtuan shumë shtëpi dhe gjësende tjera. /SHENJA/

Rrethrotullimi by tvshenjaofficial

Related

Top Lajm 6825808428713106042

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item