Ballina Aktualitet Dukagjin/ Vëllai qëllon vëllanë dhe kunatën, mister rrethanat

Dukagjin/ Vëllai qëllon vëllanë dhe kunatën, mister rrethanat

SHPËRNDAJE
Një vrasje dhe një plagosje kanë ndodhur sot në Dukagjin. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lekaj të Dukagjinit. Vëllai ka qëlluar vëllanë dhe kunatën.
E plagosur rëndë ka mbetur bashkëshortja e Kont Ballza, ndersa ky i fundit, thuhet paraprakisht se ka ndërruar jetë. Informacioni pritet të konfirmohet zyrtarisht. Autori thuhet se quhet Lekë Ballza.
Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së këtij krimi që ka shokuar banorët e zonës. Pritet në vijim të zbardhen më shumë detaje.
Loading...