AKSIDENTI/ Katër të vdekur në Velipojë

Një mjet tip BMW ra në kanalin e hidrovorit në Velipojë mëngjesin e sotëm në një aksident ku 4 vetë humbën jetën. Mësohet se viktimat ja...


Një mjet tip BMW ra në kanalin e hidrovorit në Velipojë mëngjesin e sotëm në një aksident ku 4 vetë humbën jetën. Mësohet se viktimat janë dy shqiptarë dhe dy italianë, që kanë mbetur në vdekur nga përplasja. Policia njoftoi se automjeti tip BMË me targa AA 767 HF, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanalin e Hidrovorit në Velipojë. Viktimat janë 1 femër dhe 3 meshkuj, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur.

Related

Kronika 6465291325435020587

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item