Ballina Aktualitet 19 vjeçari, kërkësë të veçantë për Bleona Qerretin (Foto)

19 vjeçari, kërkësë të veçantë për Bleona Qerretin (Foto)

SHPËRNDAJE
Kjo mund të jetë një kërkesë që këngëtarja shqiptare mund ta mendojë seriozisht ose mund të qeshë me të madhe.
Por ja që ky 19 vjeçar e paska shumë seriozisht propozimin që i ka bërë Bleona Qerretit. Ai është i virgjër dhe do që herën e tij të parë ta ketë me këngëtaren me famë ndërkombëtare.
‘Një pyetje që më gërryen, do bënte Bleona seks me një 19 vjeçar të virgjër, i paraqitshëm.. nuk ke si e dallon mashkullin por në mendjen e tij do ngelej një herë e parë me Bleonën për gjithë jetën…e thashë troç…”, janë fjalët me të cilat djali i ka propozuar Bleonës.

Loading...