Xherdan Shaqiri pushime në plazhet e jugut të Shqipërisë

Pas eliminimit nga “Euro 2016” dhe pas atij super goli në ndeshje me Polonin, mesfushori shqiptar që luan për Zvicrën, Xherdan Shaqiri k...


Pas eliminimit nga “Euro 2016” dhe pas atij super goli në ndeshje me Polonin, mesfushori shqiptar që luan për Zvicrën, Xherdan Shaqiri ka zgjedhur ti kalojë pushimet e verës në bregdetin e jugut.

Shaqiri pushimet e kësaj fundjave i kaloi në plazhet e jugut të Shqipërisë së bashku me familjen e tij dhe mesfushorin e Shqipërisë, dhe mikun e tij të ngushtë Amir Abrashi.
Në një nga fotot e postuara të instagram, ai ka dalë te "Shpella e Piratëve", duke komentuar : Përshëndetjet më të mira nga pushimet e mia.

Mesfushori shqiptarë ka zgjedhur një nga pikat turistike të jugut, e cila ndodhet në Dhërmi.

Related

Sport 1391217060927338391

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item