Vuri bast për Francën të gjitha kursimet, 27-vjecari i jep fund jetës

Një i ri nga Rusia i dha fund jetës, pasi humbi kursimet e jetës në një bast që vuri për Francën në finalen e Euro 2016, e cila u mund...


Një i ri nga Rusia i dha fund jetës, pasi humbi kursimet e jetës në një bast që vuri për Francën në finalen e Euro 2016, e cila u mund nga Portugalia.
The Mirror, raporton se Fidel Nikitin, 27­-vjeç, nga Izhevsk, Rusi vuri bast 2,300 paund, duke shpresuar se me fitore do të mund të shlyente borxhet e shumta, përfshirë këstet e kredive të pashlyera.
Por humbi bastin e jetës dhe më pas me një postim në profilin e tij në FB, lajmëroi se do i jepte fund jetës. “Faleminderit dhe më falni” ­ishte mesazhi i tij i fundit, para se t’i dilte përpara trenit.

Related

Kronika 6526639866194519738

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item