Vihet në pranga i tmerrshmi i grabitjeve të hoteleve

ITALI- Ishte kthyer në tmerrin e hoteleve në Trieste, vihet në pranga shqiptari, në proces identifikimi bashkëpunetori. Bëhet fjalë për ...


ITALI- Ishte kthyer në tmerrin e hoteleve në Trieste, vihet në pranga shqiptari, në proces identifikimi bashkëpunetori. Bëhet fjalë për 32- vjeçarin Armando Dervishi, ndërkohë është në proces identifikimi bashkëpunëtori i tij. Këta dy persona pasi merrnin nga recepsioni çelësat e dhomave të hotelit, hynin dhe grabisnin sendet me vlerë. Armando Dervishin u kap nga një punonjës hoteli në Trieste, policia bëri të mundur arrestimin e tij. Policia dokumentoi grabitjet e shqiptarit nga pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë.

Related

Kronika 2507024414575540960

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item