Videoja për Shqipërinë nga producenti gjerman Daiber, Rama: Çfarë mrekullie

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video të regjisorit dhe producentit gjerman Joerg Daiber kushtuar Shqipërisë. Videoja përfsh...


Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video të regjisorit dhe producentit gjerman Joerg Daiber kushtuar Shqipërisë.
Videoja përfshinë pamje nga qytetet që janë në UNESCO siç është Berati, Gjirokastra dhe Butrinti por edhe qytete të tjera Kruja dhe Tirana.
Në të njëjtën kohë nuk mungojnë as pamje të mrekullueshme nga plazhet në gjithë vendin si; Ksamil, Himarë e Gjipe.
“Çfarë shije e mrekullueshme”, shkruan Rama./a.m.

Related

Reportazhe 5491608072901206936

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item