VIDEO/ Gafa e Xhorxh W. Bush, vallëzon në ceremoninë për policët e… vrarë

Ish-presidenti Amerikan, Xhorxh W. Bush është i njohur për gafat e tij jo të rralla gjatë paraqitjeve publike. As këtë herë, ai nuk ...


Ish-presidenti Amerikan, Xhorxh W. Bush është i njohur për gafat e tij jo të rralla gjatë paraqitjeve publike.
As këtë herë, ai nuk ka mundur t’i shpëtojë vetes, kur gjatë ceremonisë në kujtim të oficerëve të policisë të vrarë në Dallas, është parë të vallëzojë në sallë.
Është pikërisht momenti kur kori këndon në sfond, ndërsa Bush ka kapur për dore bashkëshorten Laura dhe ka nisur të lëkundet në skenë.
Të pranishëm gjate ceremonisë kanë qenë edhe presidenti aktual Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle.

Related

Video 8160517081862718532

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item