VIDEO/ Dasëm unike në Prishtinë: Alban Skenderaj – befasia për nusen nga dhëndri

Këngëtari Alban Skenderaj në çdo mbrëmje është shumë i angazhuar në koncerte muzikore. Është me theks të veçantë Kosova ajo, që çdo...


Këngëtari Alban Skenderaj në çdo mbrëmje është shumë i angazhuar në koncerte muzikore.
Është me theks të veçantë Kosova ajo, që çdo
mbrëmje e befason këngëtarin me dashurinë dhe praninë masive.
E pikërisht në Prishtinë, sonte Alban Skenderaj ka përjetuar një prej eksperiencave më të veçanta në karrierë.
Në një prej hoteleve më luksoze, ku po kurorëzon dashurinë një prej drejtorëve të bankave private me kapital vendor në Kosovë, dhëndri ka befasuar nusen e tij në mënyrë unike.
Ai nuk i ka treguar nuses për prezencën e këngëtarit Alban Skenderaj, i cili ka nisur të këndoj live në ceremoni, kur çifti ka hyrë brenda në sallë.

Related

Showbiz 1389723842065692453

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item