Vdiq në masakrën e Mynihut, ja çfarë shkruan motra e Dijamantit (video)

Dijamant Zabergja vetëm 21 vjeç humbi jetën në masakrën e Myhniut ku vranë edhe dy persona të tjerë shqiptarë. Motra e tij, i ka bë...


Dijamant Zabergja vetëm 21 vjeç humbi jetën në masakrën e Myhniut ku vranë edhe dy persona të tjerë shqiptarë.
Motra e tij, i ka bërë një dedikim vëllait në Facebook, duke shpërndarë një video teksa ai shfaqet duke kërcyer.
“Vellau jone, lumturia jone. Ende nuk po mundemi ta besojmë humbjen tende, do te na mungojne fjalet tua gjestet tua dhe vullneti qe kishe për jete. Do te kujtojmë dhe te duam gjithmonë” shkruan Magi ne Facebook.

Related

Video 8728159465499657739

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item