Tragjedia! Babë e bir nga Teksas me pushime në Francë. Shtypen nga kamioni!

Një 11-vjeçar dhe babai i tij, 51 vjeç, kishin udhëtuar nga Teksasi për në Nicë për të kaluar pushimet së bashku, por ngjarja e mbrëms...


Një 11-vjeçar dhe babai i tij, 51 vjeç, kishin udhëtuar nga Teksasi për në Nicë për të kaluar pushimet së bashku, por ngjarja e mbrëmshme në Francë, i prej jetën në mes. Vogëlushi Brodie, dhe i ati Sean Copeland mbetën të vrarë mes turmës, ndërsa gjithçka ndodhi para syve të familjarëve të tyre.
Ata po kalonin familjarisht pushimet në Rivierën Franceze.
Teksa shprehin dhimbjen për humbjen e vëllait dhe babait të tyre, ata thonë se Sean ishte një baba i mrekullueshëm.

Related

Kronika 1977585890161947051

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item